Get Adobe Flash player

 

Kalendář akcí 2018

 

 

Kontakt pro návštěvníky kulturních akcí : Alena Valentová,  tel. 724 14 97 30, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Alena Prokopová, tel. 736 67 77 72, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Kontakt pro umělce : Alena Prokopová, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. tel. 736 67 77 72

 

Všichni, kteří máte zájem dostávat naše pozvánky a informace, pište sem - Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 

 

 

 

 25.8. - 18:00 - Satisfvcktion

 

satisfvcktionje kapela s  více jak 25-letou bohatou historií a s nespočetem odehraných  koncertů jak v České republice tak po celé Evropě. Na kontě má pět studiových alb, vítězství v celonárodní hudební soutěži ROCK MADE IN GAMBRINUS, koncerty po boku legendárních světových  kapel KISS, FAITH NO MORE, WALTARI, DOG EAT DOG.

Akustické provedení koncertů je doplněno o stálé hosty jakými jsou legendární kytarista Miloš Švec který doprovází Janu Petrů a Romana Dragouna a skvělý klávesista Michael Říha ze skupiny Pub Animals.

Přijďte si poslechnout akustickou verzi koncertu na které zazní kromě vlastní tvorby i legendární věc od Johnnyho Cashe "hurt".  V Krásetíně přivítáme muzikanty z Holubova a blízkého okolí.

 

  8.9. - 17:00 - Vašek Koubek

 

Koubek xSvérázná osobnost české folkové scény už s harmonikou na krku nahrál více než desítku autorských desek. Písničkář a šiřitel radosti ze života hledá inspiraci v přírodě, venkově i humoru, pod kterým se ukrývají i vážnější vrstvy. Příznivcům své klasické koubkovské poetiky a specifického projevu přijede do Krásetína zlepšit náladu s nastupujícím podzimem. Vašek odstartoval před deseti lety koncerty na statku U Kuchařů, byl prvním muzikantem, který se svou harmonikou rozdával radost na krásetínském dvoře

 

 

 

29.9. - 20:00 - Justin Lavash

 

Na pomezíjustin lavash x blues, folku a jazzu se pohybuje tvorba londýnského rodáka, který nezná hranice v hudbě ani na životní mapě. Britský muzikant žijící v České republice spolupracoval třeba s Lenkou Dusilovou, Monikou Načevou nebo Michalem Horáčkem. Na kontě má také vlastní sólová alba vyznačující se hlubokým, procítěným hlasem a bluesovou slidovou kytarou. Sezónu 2018 na statku U kuchařů uzavře Justin poslední víkend v září. V hospodě U Kuchařů poprvé vystoupil ještě dříve než započaly pravidelné koncerty na statku. Před dvěma lety zahrál na skvělém koncertě společně s Lenkou Dusilovou a Beatou Hlavěnkovou.

 

 

 

                       

 

 

...

 

...

 

...