Get Adobe Flash player

 

Kalendář akcí 2019

 

 

Kontakt pro návštěvníky kulturních akcí : Alena Valentová,  tel. 724 14 97 30, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Alena Prokopová, tel. 736 67 77 72, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Kontakt pro umělce : Alena Prokopová, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. tel. 736 67 77 72

 

Všichni, kteří máte zájem dostávat naše pozvánky a informace, pište sem - Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

 


7.9. - 17:00    Slávek Janoušek & Luboš Vondrák, Olin Nejezchleba & Norbi Kovács

 

Folkař Slávek Janoušek vydal nedávno své nové album Tohle je vzkaz, jehož ústředními tématy jsou věk, čas a jeho plynutí. V Krásetíně ho doprovodí tradiční spoluhráč, kytarista Luboš Vondrák. Slávek s Lubošem se minulý rok sešli na jednom pódiu při improvizovaném hraní s violoncellistou Jaroslavem OLINEM Nejezchlebou a fenomenálním kytaristou Norbi Kovácsem. Olina s Norbim krasetínskému publiku nemusíme příliš představovat. Vystoupili u nás v několika formacích, jmenujme alespoň vzpomínku na Trio s Petrem Skoumalem nebo loňský koncert nového uskupení KyBaBu.


28.9. - 20:00  Petr Linhart & Josef Štěpánek - v hospodě

 

Písničkář, poutník, milovník krajin a jejich příběhů a představitel stylu landscape folk, který svou hudbu sám pojmenoval – to vše a mnohem víc je Petr Linhart. V interiéru hospody U Kuchařů vystoupí na závěr koncertní sezony v duu se špičkovým multižánrovým kytaristou Josefem Štěpánkem. Jejich jedinečná společná vystoupení jsou dle vlastních slov koncertní variantou na půli cesty mezi komorním sólovým recitálem a bohatým zvukem celé kapely.