Get Adobe Flash player

 

Kalendář akcí 2020

 

 

Kontakt pro návštěvníky kulturních akcí : Alena Valentová,  tel. 724 14 97 30, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Alena Prokopová, tel. 736 67 77 72, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Kontakt pro umělce : Alena Prokopová, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. tel. 736 67 77 72

 

Všichni, kteří máte zájem dostávat naše pozvánky a informace, pište sem - Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

 

 

V polovině září jsme zakončili letošní sezónu, na jaře jsme ani nedoufali, že se nám podaří koncerty uspořádat. Přestože jsme nyní opět zavření doma, všichni doufáme a věříme, že i tato velmi nepříjemná situace brzy skončí.
Jako každý rok již nyní plánujeme příští koncertní sezónu a doufáme, že se koncerty uskuteční bez obav a rizika, že někdo z nás onemocní.

V letošní sezóně jsme museli zrušit jediný koncert, těším se, že legendární kapela Druhá tráva s Robertem Křesťanem přijede zahrát v novém termínu v sobotu 22.5.2021. Pevně věřím, že tuto květnovou sobotu nás nezklame počasí a koncert si společně radostně užijeme ve zdraví a v dobré náladě.

Ráda bych poděkovala Obecnímu úřadu Holubov, nepostradatelnému zvukaři Jirkovi, Lídě a Jindrovi a Petrovi za péči o webové stránky.


A především vám našim posluchačům.

Přeji vám všem především pevné zdraví, pevné nervy a optimismus!

Těšíme se na vás ve zdraví v  příští sezóně.

 

Alena Prokopová.