Get Adobe Flash player

 

Kalendář akcí 2018

 

 

Kontakt pro návštěvníky kulturních akcí : Alena Valentová,  tel. 724 14 97 30, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Alena Prokopová, tel. 736 67 77 72, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Kontakt pro umělce : Alena Prokopová, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. tel. 736 67 77 72

 

Všichni, kteří máte zájem dostávat naše pozvánky a informace, pište sem - Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

 

 

 

Jubilejní desátou sezónu zakončil skvělým koncertem v hospodě Justin Lavash, v listopadu zahrálo již tradičně seskupení String 5.
V tomto období sestavujeme program na příští sezónu, oslovujeme hudebníky, kteří u nás ještě nehráli, některé kapely se k nám vrátí.
Jiní muzikanti si zahrají již poněkolikáté, ale v jiném seskupení nebo s novým programem. Snažíme se opět o žánrově pestrý program a těšíme se na vaši návštěvu.


Prozradím vám, že se můžete těšit na Michala Prokopa s Lubošem Andrštem a Honzou Hrubým, opět se k nám vrátí Olin Nejezchleba s Norbi Kovacsem, ovšem s jinou hudební partou, klasické blues přijede zahrát cestovatel a bluesman Matěj Ptaszek.
Ráda bych poděkovala Obecnímu úřadu Holubov a Křemže, nepostradatelnému zvukaři Jirkovi, Lídě a Jindrovi a Petrovi za péči o webové stránky.


A především vám našim posluchačům.
Těšíme se na vás v příští sezóně.

 

Alena & Alena